Działka budowlana w Zagórzu pod zabudowę mieszkaniowo-usługową

Data dodania: 2021-06-02 12:08:07
#ID: 28575

Działka budowlana w Zagórzu pod zabudowę mieszkaniowo-usługową

Do sprzedania działka budowlana w  Zagórzu, os. Dolina,  o powierzchni 33 arów 44 m2 – 8 arów pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, a 25,44 ary to obszar urządzeń infrastruktury technicznej.

 Teren nieruchomości jest płaski, suchy, pokryty samosiejką, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach ok. 30 m. x  105 m. Dojazd do działki bezpośrednio z ulicy Granicznej, następnie przez pas drożny (szeroki na około 10 m.) biegnący wzdłuż dłuższej krawędzi działki. Dostępne media: prąd, woda i kanalizacja w drodze, gaz do podłączenia z działki sąsiedniej.

Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego:
– około 8 arów powierzchni działki oznaczona jest symbolem MU1 – na tym obszarze dopuszcza się: łączenie funkcji usługowej i mieszkaniowej.
–  około 25,44 ara powierzchni działki oznaczony został symbolem ZN/IT1 – obszar urządzeń infrastruktury technicznej. Plan dopuszcza: urządzenia infrastruktury technicznej, lokalizację niezbędnych dojazdów komunikacji kołowej, uzupełniające zakrzewienia, rolnicze wykorzystanie gruntów. Plan nie dopuszcza na tym obszarze: wznoszenia budynków i sadzenia lasów. Nieruchomość w strefie ochrony archeologicznej.

Atrakcyjna lokalizacja przy drodze głównej, z możliwością zabudowy mieszkaniowej ale i do prowadzenia działalności usługowej wraz z parkingami niezbędnymi dla obsługi obszaru.
W sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej, która zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.  

[... link - niedostępny w ogłoszeniach bezpłatnych ...]

ID nieruchomości: 21694

Małgorzata Gajda

MM Nieruchomości 

tel.: +48 607 790 136


Cena: 105000zł

Powołaj się na ogłoszenie z mieszkanikrosno.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie